PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214272}

Sin City: Damulka warta grzechu

Sin City: A Dame to Kill For
6,7 63 859
ocen
6,7 10 1 63859
6,1 13
ocen krytyków
Sin City: Damulka warta grzechu
powrót do forum filmu Sin City: Damulka warta grzechu

Bardzo Dobry 8/10

ocenił(a) film na 8

Nie wiem jak to się stało że pierwszą część oceniłem tak nisko ( chyba będe musiał jeszcze raz ją sobie zobaczyć ) ale ta bez wątpienia jest bardzo dobra absolutnie nie ustępuje niczym pierwszej części a jak dla mnie jest nawet dużo lepsza dobra gra aktorska fajny klimat plus mega sexy taniec Alby to zdecydowanie trzeba zobaczyć:) jest na czym oko zawiesić zresztą piersi Evy Green też nie najgorsze:)

ocenił(a) film na 6
slobi

SPOILER SPOILER SPOILER! Różnica między jedynką a dwójką to jak różnica między dniem a nocą. Film płytki. Motyw z Albą można opisać tak : powyginała się na scenie, wypiła parę butelek wkręciła Marva i razem załatwili całą armię senatora i jego samego:) Pokerzysta wygrał dwa razy z senatorem i za to dostał kulkę. Ot cała akcja. Jedynie część z Dwightem jakoś się broni ale szału w porównaniu z akcjami z Sin City: Miasto grzechu nie robi. Oj zawiodłem się na dwójce niestety..

ocenił(a) film na 8
Zachodniak24

No widzisz ty się zawiodłeś a ja wręcz przeciwnie mi osobiście ta część bardziej przypadła do gustu jak już napisałem absolutnie niczym nie ustępuje części pierwszej a jak dla mnie jest nawet ciekawsza ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie....

ocenił(a) film na 6
slobi

No pewnie. Kto co lubi. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 5
Zachodniak24

On lubi jak się pokaże cycki i Alba powygina ciało.. wtedy film jest na 8, Jakby Alba tez pokazała cycki to dałby 10.

ocenił(a) film na 6
slobi

Zdecydowanie obejrzeć ponownie pierwszą część i założyć okulary! :D

ocenił(a) film na 8
luk11c4

No właśnie oglądałem i podtrzymuje to co wcześniej napisałem:)

slobi

Przede wszystkim filmy często nam się nie podobają bo oglądamy je w złych warunkach. Trzeba skupienia. Inaczej kiedy film ogląda się z kolegami przy piwku inaczej jak w zaciszu domowym. Polecam obejrzeć jeszcze raz część pierwszą w zaciszu:). Jest lepsza, choć ta niewiele ustępuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones