PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6194}

Swój chłopak

Homeboy
7,1 1 197
ocen
7,1 10 1 1197
Swój chłopak
powrót do forum filmu Swój chłopak

Film spoko, aktorsko nieźle, muzyka super, zakończenie mi się podobało, choć było do przewidzenia.

I teraz moje pytanie:
Czy on umarł na tym ringu? Bo potem się pojawił w ostatniej scenie. Czyli mi się wydaje, że nie, ale chcę się upewnić. ;)

Zygfryd666

Chyba są 2 wersje zakończenia, różni je kilkdziesiąt sekund.
w 1-szym Rourke pada na ring, wygląda jakby zginął.
w 2-gim dograna jest dodatkowa scenka gdzie Mickey z poobijana mordą wraca do Ruby siedzącej przy karuzeli.
1 wersja: starodawny vhs
2-ga: dvd
Więc czy zginął - i tak i nie:)

pzdr

ocenił(a) film na 8
sir_edd_cook

Ale ja właśnie oglądałem VHS i tam było zakończenie #2. Czyli niby nie zginął, ale też nie 100% pewności.

ocenił(a) film na 9
Zygfryd666

umarł. W treści filmu jest mowa o tym,że ta karuzela jest zepsuta... a w ostatniej scenie działa...a więc to już nie ten świat...

ocenił(a) film na 8
L_A_Woman007

dzięki, po latach, ale mamy rozwiązanie!

ocenił(a) film na 9
L_A_Woman007

Była zepsuta, ale naprawiali ją przez jakiś czas.

Jak dla mnie przegrał , zarobił kasę, przeżył i wrócił do niej po walce.

ocenił(a) film na 6
sir_edd_cook

"w 2-gim dograna jest dodatkowa scenka gdzie Mickey z poobijana mordą wraca do Ruby siedzącej przy karuzeli."

- w tej scenie nie było widać jego twarzy
- cały czas pada deszcz, więc raczej pewne jest że to było zaraz po walce, a wydaje mi się że gdyby nawet żył, to by go znieśli i położyli do wyrka, nie ma opcji żeby natychmiast poszedł do domu o własnych siłach
- na mój gust ta scena jest niepotrzebna, bo tylko wprowadza zamieszanie i sugeruje że jednak przeżył co w mojej ocenie tylko  szkodzi  :/

ocenił(a) film na 8
uncut

A mnie ta scena właśnie się pomagała. Jasne, że nie przeżył. Jego duch powędrował do miejsca/czasu, gdzie był szcześliwy. Gdzie nie ma żadnych problemów z normalnej rzeczywistości (vide ta karuzela nieszczęsna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones