PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852846}
4,0 450
ocen
4,0 10 1 450
WarHunt. Demony wojny
powrót do forum filmu WarHunt. Demony wojny

Możecie mnie dopisać do twórców ( jestem autorką części kostiumów)

ocenił(a) film na 5
visualcostume

Według IMDb zgadza się. Naprawdę to Pani?

ocenił(a) film na 5
visualcostume

No proszę :) Zapewne chodzi o kostiumy tych wiedźm. Dość oryginalne muszę przyznać.

baldman83pl

Dziękuję !

visualcostume

Poproszę jeden dla mojej teściowej :D

ocenił(a) film na 4
visualcostume

Dziś m zamiar obejrzeć, więc będę podziwiał Pani pracę ;-) ale proszę napisać, jak to się stało, że trafiła Pani do tej produkcji ;-)

PIOTREK_7

Produkcja znalazł mnie na instagramie i napisali wiadomość. Jestem już po drugim filmie z tym reżyserem, jest nota w IMDb

ocenił(a) film na 4
visualcostume

Film mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby, ale kostiumy fajne ;-) ta druga produkcja Pana Borello powinna być ciekawsza, bo John Malkowich w obsadzie. Jak dotąd obejrzałem, dwa filmy tego reżysera, pierwszym był ten z Wesley Snipsem, a drugi ten, i raczej fanem twórczości nie zostanę, ale cieszę się, że Pani się realizuje i spełnia swój American dream ;-)

użytkownik usunięty
visualcostume

Gratuluje! Obejrze ten film w najblizszym czasie (zwiastun wizualnie mnie oczarowal) i trzymam kciuki za dalsze sukcesy w branzy filmowej!

Dziękuję ! Mało widać te kostiumy

visualcostume

Brawo! Przyznaje się nie ogladałem ale każdy sukces Polaki/ka cieszy.

ocenił(a) film na 6
visualcostume

Właśnie oglądam ten film i będę zwracał na pani kostiumy. :-) Film amerykański, w producentów na samym początku znalazła się czołówka Polski Instytut Sztuki Filmowej. Czyżby koprodukcja PISF?
Edit: łotewska produkcja.

skibaa10

Niestety nie mam pojęcia dlaczego został zaangażowany polski instytut filmowy. Byłam jedyną Polką w tej produkcji. Później kasting do roli Stri’i wygrała Anna Paliga i spotkałyśmy się na planie. Mój wpis jest sprzed dwóch lat, wiele mogło się później wydarzyć

ocenił(a) film na 6
visualcostume

Może po części finansował, bo przeważnie tym się zajmuje ten instytut. Pytałem jako ciekawostkę. :-)

skibaa10

Też mnie to interesuje :) może ktoś naświetli temat

visualcostume

Na IMDB widnieją też inne polskie nazwiska, zwłaszcza w efektach specjalnych. "Costume design" - to sam projekt czy też wykonanie tych kostiumów?

nazuul

Projekt, wykonanie, czasem dochodzą do tego podwykonawcy którzy wykonują dla mnie szycie czy malowanie pod moją wizję. Na planie jedna ze specjalistek od makeupu mówiła trochę po polsku i to było zaznaczone jako sympatyczny akcent. Inne polskie nazwiska musiały się pojawić już później bo na pewno by mi o tym powiedzieli bo to jest zawsze coś miłego , taka informacja.

ocenił(a) film na 6
visualcostume

Też zaciekawił mnie temat udziału naszego polskiego instytutu sztuki filmowej. Z tego co wyczytałem, PISF udzielił po prostu nieoprocentowanej pożyczki dla twórców. Oczywiście pożyczona kwota to kropla w morzu budżetu tego filmu. Super, że pojawiły się polskie akcenty. W końcu polska aktorka, no i okazuje się że kostiumy to też rodzima robota. Szkoda tylko, że film zbiera tak niskie oceny. W moim odczuciu średnia jest mocno zaniżona i warto dać szansę :) ja, podczas seansu, bawiłem się całkiem dobrze

ocenił(a) film na 6
visualcostume

Pani prace są po prostu obłędnie wspaniałe.
Jak przeczytałem tutaj pani wpis to od razu w moim umyśle pojawiło się nazwisko Nergal i się nie myliłem bo kilka sekund później znalazłem pani niesamowite prace z zespołem BEHEMOTH.
Naprawdę robota na światowym poziomie i aż duma rozpiera z talentu rodaczki.
Instagram musowo do obserwacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones