Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

Gdzieś czytałem wywiad z jego byłym trenerem który mniej więcej tak skwitował jago treningi:

"Rundka dookoła sali przerwa na kawę i papierosa, następna rundka- kawa, papieros. Z boku wyglądało to tak jakby ktoś kręcił film o tym jak Mickey Rourke trenuje boks" :)

amadeus18

I jeszcze bilans na zawodowym ringu:
6 wygranych(4 KO); 2 remisy; 0 porażek,

Podobno wycofał się doznając ostrego nokautu na treningu

użytkownik usunięty
amadeus18

Podobna walczyl ze slabymi przeciwnikami ustawione walki... Ja jedna widzialam na YT i po tym co zobaczylam uwierzylam :|

Tak jest naturalna kolej rzeczy w boksie- przez pierwsze 20 walk bokser nabiera doświadczenia żeby potem walczyć z najlepszymi o tytóły. Z drugiej strony Rourke traktował boks raczej jako hobby i sposób na autopromocję bo walczył raz do dwóch razy w roku, czyli rzadko jak na początek kariery (inna rzecz że w wieku prawie 40 lat przychodzi raczej pora na zakończenie, a nie rozpoczynanie kariery)

Co do ustawianych walk trudno wyrokować - jest to prawdopodobne.

użytkownik usunięty
amadeus18

przytocze wypowiedz @sireddiecook

jego cios ochrzczono mianem "pacnięcie kota" ;D

"cat punch" nie tłumaczy się jako "pacnięcie kota", raczej "koci cios" - sadze że to raczej komplement- zwłaszcza że Japończycy tak go ochrzcili

użytkownik usunięty
amadeus18

sorry. mi sie tak skojarzylo po tym jak obejrzalam ta jego walke

daj linka- niech no rzuce okiem o czym mówisz:)

użytkownik usunięty
amadeus18

2 lata temu widzialam na YouTubie. teraz nie moge tego znlezc... ale niestety z cala sympatia dla Mickeya wygladalo to zenujaco...

użytkownik usunięty
amadeus18

nie znalazlam tego filmiku, ale jest inny. Chociaz to friendly exhibition, to i tak go to nieuspraiwedliwia... dla mnie jest cienki, jakby ten Tate nie byl jego kumplem to by rozniosl mickeya w pyl:

http://www.youtube.com/watch?v=QXzufSuS42I&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Wad0zqbjmvw&feature=related

amadeus18

Stoczył parę walk żadnej nie przegrał ale każdy jego rywal był kelnerem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones