Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

ma taki seksowny i pociągający głos w dodatku przystojny i postawny
facet...tak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna:)

użytkownik usunięty
MechanicznaPomarancza

Znaczy jak. Jak kartofel?

MechanicznaPomarancza

Przecież on jest "ofiarą" nieudanych operacji plastycznych. Wygląda przerażająco, jak potwór.
No chyba, że to podpucha z tym tematem ;p

MechanicznaPomarancza

co wy piszecie... własnie prawdziwy facet powinien mieć przechlany albo
dzięki tytoniowi przepalony głos, który robi się z czasem coraz to bardziej męski, a co do wyglądu to przynajmniej nie wygląda jak jakiś wydepilowany
laluś tylko prawdziwy mężczyzna

MechanicznaPomarancza

On wygląda jak przechlany, nie tylko głos taki ma. I co do głosu, owszem lepszy taki niż ćwierkający, wysoki u faceta jak zaraz po mutacji. Ale dajże spokój, nieudane operacje (a raczej ich ilość) odbiły się na jego wyglądzie...

MechanicznaPomarancza

jak ogląda się Sin City to aż dreszczyk przechodzi gdy zaczyna narracje :)

użytkownik usunięty
Rusalka99

czytam to i dochodze do wniosku ze kobiety o czym innym mysla, co innego mowia i jeszcze co innego robia - w Polsce pije sie duzo i pali sie duzo, jakos nigdy nie spotkalem sie z przychylna opinia kobiety, ktorej podobalo by sie, ze ja wstaje rano na kacu, przesiakniety dymem papierosowym z knajpy, z alkoholowym wyziewem i mowie do niej swoim pieknie brzmiacym, przepitym glosem: "otworz mi piwo kochanie". Lubicie po prostu czuc sie bezpiecznie z gogusiowanym, pijacym okazyjnie, niepalacym kolesiem, ktory bedzie siedzial u was pod pantoflem, a wy bedziecie marzyc o Mickeym Rourke, podczas gdy macie mnostwo Mickeych Rourke dookola;)

Twoja wypowiedź jest świetna:) i jest w niej sporo racji.. :))))

użytkownik usunięty
MechanicznaPomarancza

dzieki! - nie spodziewalem sie zrozumienia - szczegolnie od zalozycielki tematu hehe - szacun za otwartosc;)

bo właśnie taka jest prawda jak napisałeś...wiec nie ma się co sprzeciwiać:)

chciałam tylko nadmienić,że nie każda kobieta chce mieć mężczyznę pod przysłowiowym pantoflem. I Mickey Rourke jest tylko JEDEN na świecie :)

MechanicznaPomarancza

gagarin bywa tez na odwrot szukaja inteligentnego milego i co najciekawsze uwazaja sie za inteligentne a i tak zwiazuja sie z typami meneli cwaniakow po zawodowce ktorzy je nie szanuja lub bija ale chyba boja sie odejsc. nie dojdziesz z kobietami :)))

użytkownik usunięty
Andrzej3980

andrzej trafna uwaga - napisales o kobietach ktore kieruja sie sercem i nie widza (albo nie chca widziec) jaki tryb zycia prowadzi ich wybranek, mozliwe ze ich wybor widziany jest z boku jako zly wybor - moim zdaniem to wybor z milosci, albo z fascynacji - ja wyzej napisalem o kobietach ktore kieruja sie wygoda, a chcialy by pojsc za glosem serca. ale jak napisales "z kobietami nie dojdziesz" - jedne i drugie wciaz chcialyby czegos innego hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones