Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

dziś na tv4 wieczorkiem.. jeden z niewielu filmów z Mikim jakich nie widziałem (chociaż scene jak pierze po gębie Sylwka to na jutubie wiele razy męczyłem hehe).. słyszałem że słaby z resztą Sylwek jakieś nominacje do Malin za niego dostał ale pożyjemy zobaczymy.. dla mnei lektura obowiązkowa podobnie z reszta jak Rok smoka na Zone Europa kilka dni później.. ten film wprawdzie widziałem ale chętnie obejrze jeszcze raz i szczerze polecam..

kubem4

jestem pewnien, ze jak zobaczysz Get Carter zapamiętasz go na resztę życia i nigdy więcej nie sięgniesz po to gówno;/
Rok Smoka był cool, ale mi się bardziej podobał Johnny Handsome.

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

ale masz ladny avatar. z mojego ulubionego filmu i na dodatek z mikiejem chyba nigdy w zyciu niepiekniejszym niz w tym filmie ;)

czyli mam gust i smak;P
podziękował za komplement Pajedro!


kubem4

Tylko strasznie mało Mickeya w tym filmie. Pojawił się na ekranie ze trzy razy.

Stranger

nie no nie był aż taki tragiczny.. przygotowałem się na coś w stylu "Gniazda os" hehehe ;PPPPPPP ujdzie w tłoku..

kubem4

znowu pojechałeś po "Gnieździe os" :P a "Dorwać Cartera" to jest dopiero beznadziejny film. Jedyne momenty świetności to Mickey:)

Stranger

Bo to film Sylwka o Sylwku gdzie ludzie mają oglądać Sylwka...

sir_edd_cook

a ja słyszałem że Sylwek mu z własnej kieszeni opłacił role w tym filmie.. ale zaraz Pajedra na mnie wyskoczy że znowu plotkuje i żebym podał źródło, a ja bóg mi świadkiem nie pamiętam gdzie to czytałem więc źródła nie przytoczę ;)

kubem4

Pajedra: widzisz i nie grzmisz! uświadom Kubę jak ważne jest podawanie źródeł info w KAŻDYM poście;P

Kuba: nie przejmuj się, mamy już wikend. pojechanie twojej osoby będzie odroczonedo poniedziałku:P ale i tak się nie łam. Słońce, plaża. Myśl pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones