Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke
Miszcz_Pawarotti

dzisiejszy :D Jakoś tak wygląda ... hmmmm Mroczniej .
A co za tym idzie nieźle sprawuje się w czarnych charakterach

Szczery69

Mi też podoba ten dzisiejszy. Dawniej był taki lalusiowaty. Po obejrzeniu "Zapaśnika" przejrzałem jego starsze zdjęcia na filmwebie i miałem wrażenie, że to nie jego zdjęcia.

Miszcz_Pawarotti

Lalusiowaty..? pewno nie widziałeś "Ćmy barowej" obejrzyj ją a raczej zmienisz zdanie:P

Miszcz_Pawarotti

...kiedyś,tylko że wtedy miał mdłe role...takie mdłe,"lovelasowe" aż do bólu...teraz wydaje mi się jednak przerażający...to nie on,to botoks i inne sprawy "naciągnięte" do granic możliwości....

Miszcz_Pawarotti

w 9 i pół tygodnia był ciachem. Nie lalusiem. Po prostu był przystojnym facetem, takim z którym większość kobiet chciałaby mieć romans, może dziecko. Teraz to wrak samego siebie. szkoda

Miszcz_Pawarotti

w latach 80-tych byl bardzo przystojny i jak najbardziej w moim guście, z kolei teraz nie wykrzywiam sie jak na niego patrze mimo że diametralnie sie zmienił przez te 20 lat.

MrsDean

Lata 80 minęły 30 lat temu, tak wiem ze to przerażające, ale już jesteśmy tacy starzy, chociaż sam automatycznie myśląc o latach 90 wydaje mi się jakby to było maksymalnie 10 lat temu ;).
Mickey gdy jego kariera aktorska podupadła zajął się boksem po kilkukrotnym złamaniu nosa i zmiażdżeniu kości policzkowych jak sam mówił "trafił do złego chirurga plastycznego" chcąc zoperować pokiereszowaną twarz. Sam bardziej podziwiam go za karierę przed operacjami, polecam szczególnie Rumble Fish.

Tiw

Rumble Fish miałam okazje obejrzeć i rzeczywiście miło się tam na niego patrzy. Jeśli chodzi o jego operacje plastyczne (co jest niespotykane wśród gwiazd) to w ogólne się tego nie wypiera, ostatnio nawet ukazały się jego zdjęcia w sieci gdzie wyglądał przerażająco owinięty bandażami. Ja z kolei go bardzo lubię w Diner.

Miszcz_Pawarotti

Dzisiejszy. Jest władczy, zniszczony i pełen aury przyciągającej uwagę. Dodaje autentyzmowi granym postaciom.

użytkownik usunięty
Miszcz_Pawarotti

A ja jestem za latam 80tymi. Dla takiego faceta mogłabym nie spać po nocach :)
Teraz trochę karykaturalnie jak dla mnie (oczywiście to tylko opinia). CO nie zmienia faktu, ze aktorem jest świetnym.

Miszcz_Pawarotti

oczywiscie ze ten z lat 80. Obecnie wygląda jak karykatura ;/

Miszcz_Pawarotti

Zdecydowanie wolałam Go w wersji z lat 80tych !

użytkownik usunięty
Miszcz_Pawarotti

Oczywiście, że dzisiejszy. Ja preferuje Mickeya twardziela, złoczyńcę, przechlanego, przepitego... :)
Nie lubiłem go jako cukiereczka w "9 i pół tygodnia".

To, że wyglądał ładniej nie oznacza, że był cukiereczkiem. Taką miał rolę (dziś jego twarz nie nadaje się niestety do takich filmów), ale jego dawny wygląd też pasował idealnie do roli twardzieli i złoczyńców. W Harrym Angelu prezentował się chyba najlepiej.

Kamileki

w latach 80, wtedy to pewnie był z niego niezły kosiarz.

DziurawaMarysia

Ja bym Go nazwał... maszyną do szycia :)

robert_fk

Toś mnie kur... rozbawił =)

użytkownik usunięty
Miszcz_Pawarotti

pewnie zabrzmię trochę prymitywnie teraz,ale... Mickey w latach 80 to był ''ciachem'' jakich mało:) troszkę szkoda ,ze się tak zniszczył na starość, ale aktorem wciąż jest fajnym.

ee tam. Miał prostacką urodę, typową dla co trzeciego Polaka.

użytkownik usunięty
kaleenee

no to szczesciara z Ciebie jak Ty takich Polakow o takiej urodzie spotykasz na swojej drodze..;p

Miszcz_Pawarotti

pytanie za 100 pkt - co go tak zniszczylo, ze wyglada dzis jak wyglada - koks? dragi? moze boks? operacje plastyczne? wypadek?

BEN_4

Najbardziej nieudane operacje, które miały poprawić wygląd twarzy po kilkuletniej karierze bokserskiej.

Miszcz_Pawarotti

Lata 80te. Jestem facetem, ale ku rwa powiem, że Mickey wyglądał wtedy zajebiście :)

Miszcz_Pawarotti

Dzisiejszy, ale tylko z brodą. Dzięki szkodom jakie uczynił swej twarzy w przeszłości (plus jego talent) świetnie wypada w roli dzikich barbarzyńców, złych gości i innych tego pokroju. Siła, pierwotność, okrucieństwo.

Miszcz_Pawarotti

lat 80-te, zwłaszcza rola w "Ćmie barowej"

Miszcz_Pawarotti

w latach 80 wyglądał wspaniale! Podobni do siebie z B. Willisem bardzo byli https://i.chzbgr.com/maxW500/3100428032/h522C19DC/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones