Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 008 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

.Chyba to drugie.Chyba jeszcze nie uświadomił sobie co z soba zrobił,bo co roku jest coraz gorzej

maciekb80

Jeśli oglądałeś 9 i pół tygodnia to pewnie widziałeś jaki był przed tymi operacjami plastycznymi.
Zdziwiło mnie że człowiek o takiej urodzie(w czasach gdy kręcono ten film) chciałby coś w sobie zmieniać, ale okazało się że te operacje spowodowane były naprawą szkód wyrządzonym przez walki bokserskie w których później zaczynał uczęszczać . Pewnie przyzwyczaił się do zabiegów i uzależnił się od nich.

jestem_super

nawet nie jest Mi jego szkoda

jestem_super

Nie tylko walki.

jestem_super

Sama nie wiedzac z czego tak naprawde wziely sie zmiany na twarzy Mickeya tez bylam gotowa "wieszac psy" na nim za zabawe z chirurgiem.
Trzeba przyznac, ze byl naprawde przystojny.

maciekb80

to nie botox tylko skutki długotrwałego chlania,wciagania kresek no i nie zapominaj że mickey był także bokserem. Dobrze że wyszedł z ćpania bo teraz naprawdę role ma lepsze jak za czasów gdy był tym słodkim gogusiem .

KWallander_2

Botox.

maciekb80

twój stary to botox

KWallander_2

Aleś wymyślił riposte.Bravo

maciekb80

I czyta Bravo.

KWallander_2

lepsze bravo niż " tina"

maciekb80

Weź koleś gdzie indziej zrzędzić! Rourke był i jest świetnym aktorem, a to jak wygląda nie jest istotne. Wszystkich aktorów oceniasz po wyglądzie? Mickey był przystojniaczkiem w tamtych latach fakt, zniszczył to przez hulaszczy tryb życia i przez robienie operacji plastycznych z tym też się zgadzam. Ale nie zmienia to faktu, że jest świetnym aktorem.

Brum_Brum_

a kto ci powiedział że jest złym aktorem.Jakbyś nie zauważył to dyskusja się się toczy na temat jego wyglądu a nie gry aktorskiej.
P.S jak ci nie pasuje "zrzędzenie" to żegnamy

maciekb80

Mickey jest zajebisty

użytkownik usunięty
maciekb80

haha kapitalne pytanie

aj noł

użytkownik usunięty
maciekb80

chociaz chyba wole botoks niz miliard filmów jak u Madsena czy Trejo

twoje zdanie twój czois

maciekb80

Chlanie, ćpanie i regularne swego czasu obijanie mordy robią swoje. To co widać, to skutki tego oraz nieudnych operacji, które miały mu pomóc wrócić do aktorstwa. Poza tym, on już ma 60 lat

Shalimar00

już? chyba dopiero! bo wygląda na 80

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones