Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

Dość głupie pytanie ale.. Co mu się stało z plapą ?

Nie widziałem jego wcześniejszych filmów... Ogladałem Sin City, trailer Wrestlera, a po obejrzeniu Angel's Heart przeżyłem szok, to ten sam koleś?! ; )

użytkownik usunięty
typek234

operacje plastyczne, sterydy, alkohol, bicie sie (oj jakbym tylko znalazla jedno takie zdjecie, ktore kiedys widzialam - mial zupelnie rozgnieciony nos, jak pijaczyna, ktory uderzyl o bruk - to dopiero bylbys sszokowany...). Poza tym starosc - ten koles ma juz 56 lat... Ale mimo szytsko nie powiedzialabym, ze sie tak drastycznie zmienil. Ja przezylam szok jak zobaczylam mlodego Pacino po raz pierwszy, a przeciez pacino nie robil se nic z twarza...

te operacje najbardziej go zmasakrowały :( zastanawiałem sie kiedy to właściwie sie stało w największym stopniu?? w najgorszych aktorsko latach 90-tych wyglądał okej wprawdzie już nie taki wymuskany jak w '9 i pół' ale normalna znośna twarz, potem na początku tego wieku też nie było tak źle bo jeszcze w Pledge wyglądał spoko potem nawet w Domino nie było źle a to przecie film z 2005 roku!!! doszedłem do wniosku że ten monster który teraz z niego powstał to jest kwestia ostatnich 3 góra 4 lat!!! i dodatkowo te koszmarne fryzury rodem z balów dla transwestytów dopełniają dzieła.. no tragedia po prostu..

użytkownik usunięty
kubem4

On ma po liftingach podniesiona linie czola i brak baczkow, dlatego te fryzury tak dziwnie wyladaja...

W Bullet juz jest jakis nie ten tego, w Ryzykantach ma podbrodek jak Kapitan Ameryka.

Swoja droga obejrzyj sobie jak wygladal w Bialych Piaskach... z tym piwnym podgardlem - nie dziwie sie ze zaczal sie kroic...

Strasznie się zmienił, ale oczy zostały mu te same, tylko trochę przepite. Żal mi go, bo miał wiele problemów, wpakował się w te gówniane dragi, alko i operacje, którymi chciał się podratować. Z najwspanialszego mężczyzny świata stał się zdewastowanym najwspanialszym mężczyzną. Był piękny, dla mnie dalej jest przystojny, ale to nie to samo co kiedyś, nie ten głos i postura, jasne starość robi swoje, ale jak jeszcze niczego o nim nie wiedziałam i spojrzałam na zdjęcia to wiedziałam, że miał operację, pił, palił i ćpał. To straszne, że nie miał mu kto pomóc...
Ale i tak jest wspaniałym artystą xD

powiem ci ze ze w ftw miał już inny kształt szczęki, dziwnie wydłużona broda i lifting pojawiły się w fall time - wystarczy spojrzeć na oczy, skośne i zewnętrzne kąciki mocno ściągniete. bullet - twarz na max odtłuszczona i implanty policzków. nie ten człowiek. mi zaczął przypominać damnego mikiego w pledge. fryz a'la stary miki, okrągła twarz, chociaż razi ta zle zrobiona broda.
może gdyby rourke przestał nosić te krzykliwe ciuchy, wąsików jak ryszelje i dziwnych fryzur bardziej przypominałby starszą wersję dawnego siebie?
już nie ten wiek. za stary jest na farbowanie włosów, rozpieta koszula obnażająca pomarszczona szyję i klatę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones