Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

Nie jestem kobietą,ale według mnie Mickey Rourke bił nie jednego Johnnego Deppa czy Brada Pitta pod względem umiejętności aktorskich i urody.Dzisiaj patrząc na aktorów,widzi się smutny obraz ciepłych chłopczyków,a takich aktorów jak Rourke już dzisiaj niestety nie ma i chyba nie będzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Patologia546

Takie czasy. Aktor a wielkim niewykorzystanym potencjałem . Szkoda

Shalimar00

Zagral tyle genialnych rol, ze doprawdy nie wiem o jakim niewykorzystanym potencjale mowisz :)?

Szybszy

Generalnie to genialnością bym nie przesadzała. Ostatnia jego dobra rola w dobrym filmie to chyba Harry Angel. Potem 20 lat grania w.. tym czymś w czym grywał, raz lepiej raz gorzej aż do 2006 roku , kiedy to zagrał rzeczywiście GENIALNĄ rolę w Zapaśniku. Trochę jednak mało.

Shalimar00

Wlasnie to mialem na mysli, zagral wystarczajaco duzo roznorodnych rol w latach 80tych :) Sw. Franciszek z Asyzu, Modlitwa za Umierajacego, 9 i pol tygodnia, Cma Barowa, Rok Smoka, Harry Angel to jakby ukoronowanie tego zlotego okresu w jego karierze. Dodalbym jeszcze ciekawa role, role boksera, tytul wylecial mi z pamieci w latach 90. Co nastapilo, spali skore na solariach, zaczely sie operacje plastyczne, nastepnie godna pozalowania kariera bokserska, chyba nie musze Ci mowic jaki to mialo wplyw na jego wyglad i dalasza kariere...

Szybszy

Czyli jednak przyznajesz mi rację :)

Patologia546

Dokładnie. Też nie jestem kobietą, a sądzę tak samo. Koleś miał jaja, taki prawdziwy badass i na ekranie i w rzeczywistości. Teraz toto takie słabe wszystko, piękni chłopcy i fangirle, a wtedy ostrzy kolesie, seksowne laski i motory. Tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones