Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 277 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

z 4 setki wszedł do pierwszej!!! i to w kilka tygodni. oby tak dalej i wreszcie zajmie należne mu nmiejsce w PIERWSZEJ DZIESIĄTCE.

amadeus18

jeszcze nie teraz. jeśli utrzyma dobrą passę i kolejny film okaże się dobry to miki ugruntuje swoją pozycję w top 100.
podejrzewam że po wyjściu sin city 2 będzię nawet w pierwszej 3.
up up:P

sir_edd_cook

nie zajmie w pierwszej 10.. myśle że nie przekroczy 20 miejsca.. ale i tak jestem dumny z tego niebywałego awansu :)

sir_edd_cook

Mickey Rourke daje czadu, chwała mu za to

sir_edd_cook

Jeszcze pare tak dobrych filmów to bedzie na to szansa,bo przy równej średniej decyduje chyba też ogólna ilość oddanych głosów na daną osobe(tak mi się zdaje)

amadeus18

kurde czy u was też tak jest że w tym rankingu jest podział na facetów i kobiety a nie można zrobić żeby było to zestawienie mieszane??!! albo znowu czegoś nie umiem zrobić albo na filmwebie coś się zmieniło..

kubem4

rzeczywiście;/ tylko po co ten podział?
co do możliwości awansu Mickeya w tym rankingu - weźmy takiego Cage'a. wg mnie to mało wytrawny aktor, to znaczy nie zagrał w żadnym ambitnym filmie, ale wystąpił w wielu kasowych hitach. jest o nim głośno, jest go wszędzie pełno. a przynajmniej kiedyś było. teraz Mickey ma okazje wystąpić w kilku filmach tego typu jak choćby Ironman. Myślę, że to tylko kwestia czasu zanim wskoczy do pierwszej 10.
po ochłonięciu z najświeższej fali Rourkomanii nieco spadnie, ale kolejne przyszłe filmy podźwigną go w okolice podium.
oby tylko niczego nie spartolił;/
p.s. od wczoraj skoczył o 20 pozycji:)

sir_edd_cook

Cage to dobry aktor W "Zostawić Las Vegas" był świetny i słusznie dostał Oskara.

amadeus18

cóż, zagrał kilka dobruch ról, ale to w jaki sposób dobiera role - idzie za szmalem - sprawia, że myslę o tych dobrych rolach jako o przypadkach.
99% filmów w jakich zagrał to komercyjne chały, bez przesłania, wszystkie niemalże jednakowe, mdłe. Dobry bohater ratuje miasto, rozpi^^^la wszystkich złych, ratuje dziecko, miasto, kraj, prezydenta, przy okazji odbiera poród... ;/
te filmy nie mają głębii! dobry film to taki gdzie odnajdziesz druga p¬łaszczyznę, z symboliką, filozofią. Te z NC zą płaskie jak zupa bez smaku z reklamy...

sir_edd_cook

... i te smutne oczy NC!
prawie jak kot ze Szreka:P

sir_edd_cook

No proszę już czwarta dziesiątka. Może kiedyś bedzie w 10.

amadeus18

ten cały ranking i tak nie jest żadnym odzwierciedleniem umiejetności atorskich a raczej bycia akurat na topie i aktualnej że tak to ujme sławie.

Machinefilm

nie ma rankingu, który jest 'odzwierciedleniem umiejetności atorskich' z kilku powodów. nie można w żaden sposób zmierzyć umiejętności ktora: liczba filmów, w których zagrał? czy aktor który zagrał w wielu filmach jest lepszy od tego który zagrał w kilku? czy grał w dobrych filmach? A jaki film to film dobry? taki, który więcej zarobił? taki, przy którym miło płynie czas? czy taki, który niesie jakieś przesłąnie? taki, który szokuje? taki, który zmusza do głebokich przemyśleń?
nie ma uniwersalnej miary, którą można zmierzyć każdy film i przyznać mu punkty, nie da się tego zrobić z grą aktorską. dlatego rnking taki jak ten polega na tym, że użytkownicy wystawiają aktorowi subiektywną ocene, a te subiektywne oceny są sumowane, przepuszczane przez wzory matematyczne i wynikiem tego jest ich pozycja w rankingu np. na filmwebie. bycie akurat na topie i jak to ująłeś aktualna słąwa ma wieeelki wpływ na subiektywne oceny użytkowników - to fakt, ale na tym polegają rankingi tego typu.

sir_edd_cook

Wrzawa po "Zapaśniku" ucichła i ostatnio spada. Mozna było to niestety przewidzieć. Byleby tylko nie wypadł z setki.

Stranger

dokładnie to chciałem napisać wchodząc dziś tutaj. myślę, że by utrzymać się w pierwszej 100 Miki musi się częściej pokazywać w kasowych gniotach. ironman nada się wyśmienicie na film, który utrzyma go na wysokiej pozycji w takich rankingach popularności jak ten na filmwebie. swoją drogą - ciekawe czy miki zdoła pokazać wielkie aktorstwo w ironmanie? wiadomo - na pierwszysm miejscu będzie łupanka laserami, świecace zbroje i efekty specjalne - będzie ciężko pokazać prawdziwe aktorstwo w takich warunkach - przynajmniej tak mi się wydaje.
oby miki zdołał tak jak w pledge wykorzystać na max każdą sekundę obecnośc na ekranie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones