Mickey Rourke

Philip Andre Rourke Jr.

8,0
22 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mickey Rourke

domagam się zmiany zdjęcia głównego;) najlepiej z początku lat 80-tych, wtedy był porostu boski.

MrsDean

zgadzam się!:D

izolda41_filmweb

Nawiązując do tematu. Co się z nim stało? Jak mógł się tak zmienić? I co on ma do diabła z tymi paznokciami u dłoni? Wyglądają bardziej jak szpony. Nie żebym się czepiał tylko jestem ciekaw.

keo

Też zauważyłem że ma brzydkie ręce. Ale kiedy w Ironman 2 zdjął buty i pokazał stopy....niestety nie znam przyczyny tych zmian.

keo

co sie z nim stalo? wystarczy poczytac ;) jak wiadomo mial przerwe w aktorswie, a dlaczego? pare lat walczyl zawodowo na ringu, zarobil nawet niezle na tym, nie tyle co tyson czy inni, ale i tak dobrze. no i urzywki alko, koka itd ale kto z nas nigdy sie nie napil? mickey to tylko czlowiek i ma do tego tez prawo. kto nigdy nie pil ani nic niech pierwszy kamieniem rzuci ;)

MrsDean

kup sobie dziecino plakat, powieś nad łóżkiem a nie truj ze ty sie domagasz:)

shoker

mam taki ....coś jeszcze?

MrsDean

nie no gratuluje :) przypomnij mamie by ci pokój posprzątała i za net zapłaciła:))

shoker

słuchaj... mam 26 lat i nie mieszkam już z "mamusią', a mojego sarkazmu chyba nie rozumiesz...

MrsDean

sarkazmu??:)) nie mialas co napisac i pieprznelas ze masz taki plakat juz i to sarkazmem nazywasz??:)) w dodatku 26 lat i takie rzeczy piszesz podniecajac sie jak wyglądał Mickey 30lat temu?:) jeszcze raz gratuluje plakatu i polecam poducyć sie troche co to sarkazm i ironia albo po prostu nie używać zwrotów/określeń których nie rozumiesz:)

shoker

ja mam plakat z rourke... a raczej z expendables ;)

MrsDean

był boski ,teraz już mniej ale zdjęcia gwiazd trzeba wstawiać aktualne

CelineMarie

no nie do końca, jak aktor sie "rozkłada" tak jak np kirk douglas, to wstawiania takiego zdjecia jest po prostu nie na miejscu, należy wstawić zdjęcie kiedy był u szczytu i w najlepszej formie

MrsDean

a co to, nasza-klasa? kogo interesuje czego Ty sie domagasz

MrsDean

fajnie , że wszyscy sie wypowiadają, a maja tak mało do powiedzenia na temat. Kto z was wie dlaczego tak źle teraz wygląda???
Po prostu po sukcesie za młodu wpadł na pomysł by zostać bokserem, a tam mu troszkę rozkwasili twarz. I to co teraz posiada to niestety to co z niego zrobiły operacje plastyczne. Może nie jest teraz piękny, ale największe na grody w swoim dorobku zdobył z taką twarzą więc przede wszystkim jest aktorem, a nie "ładna buzią".
Więc zdjęcie jest odpowiednie . np Shirley Temple choć już prawie ma 90 lat ma zdjęcie gdy miała 5-7 lat -czyli kiedy była najbardziej znana,

Asjana_2

dokladnie, cos podobnego napisalem pare minut temu pare tematow wyzej. no dobrze ze chociaz jedna osoba czytala jego biografie

statnik

dzieki:P

Asjana_2

Uważasz, że wszyscy użytkownicy są jacyś upośledzeni na umyśle i nie znają biografii Rourke? BlackShit wręcz idealnie oddał sens całego tematu,brawo !

jamesdawid

Nie wiem, ale tak się zachowują i robią wrażenie. Przeczytałeś mojego posta z 2 lutego?? , bo mam wrażenie , że nie, a jak przeczytałeś i nadal uważasz jak powyżej to mówisz o najwyższej formie wyglądu, a nie jego gry aktorskiej. A wg mnie o to chodzi w aktorstwie, żeby dobrze grać, a nie dobrze wyglądać. I to ty nazwałeś ludzi z forum :upośledzonymi" nie ja :) , a to że ktoś nie znałby nawet jego biografii wcale nie oznacza upośledzenia umysłowego. Nie wszyscy muszą znać biografie wszystkich aktorów nie uważasz???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones